פתרון סכסוכים על ידי מגשר באשדוד

כל מי שגר באזור אשדוד ונקלע לסכסוך כלשהו – בין אם סכסוך אישי, סכסוך משפחתי, סכסוך עסקי, או סכסוך בין שכנים – יכול למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור כל הצדדים אצל מגשר באשדוד. כיצד מתבצע תהליך גישור באשדוד?

  • שיחת פתיחה – המגשר מזמין את שני הצדדים המסוכסכים לשיחת פתיחה בהנחייתו, כאשר הוא נותן לכל צד להביע את עמדתו ואת רגשותיו בנושא.
  • שיחה אישית – המגשר באשדוד עורך שיחה אישית עם כל אחד מהצדדים כדי להגיע להבנה עמוקה יותר של העמדות ונקודות המבט האישיות של כל אחד.
  • שיחה המאוכוונת לפתרון – לאחר השיחות הנ"ל, המגשר מזמין את שני הצדדים לשיחה אשר מתמקדת בפתרונות אפשריים.

כיצד מגיעים לפתרון המוסכם על ידי כל הצדדים?

כל מגשר בעל ניסיון יודע שלכל סכסוך קיימים מגוון פתרונות אפשריים, והוא צריך להיות יצירתי מספיק כדי למצוא את התשובות שיספקו את שני הצדדים בצורה שווה. מגשר באשדוד יכול למשל להציע לבני זוג המעוניינים להתגרש מספר חלוקות אפשריות של הרכוש. לשותפים עסקיים הוא יכול להציע למשל דרך עבודה משותפת שונה בעתיד במקום לפרק את העסק, וכדומה. המגשר מאפשר לשני הצדדים להעלות בשיחה כמה שיותר פתרונות אפשריים לסכסוך, כי ככל שיש יותר הצעות כך הסיכוי למצוא פתרון שיהיה מוסכם על ידי שני הצדדים עולה בצורה ניכרת.

אם לא נמצא פתרון מוסכם בשלב זה, המגשר באשדוד יכול להזמין יועץ חיצוני ואובייקטיבי, שאינו מכיר אף אחד משני הצדדים והוא אינו בעל שום אינטרס בנושא הסכסוך. אם למשל יש חוסר הסכמה לגבי עובדות כלשהן, היועץ יכול לפתור בצורה מקצועית ומומחית את הסוגייה.

כיצד מסתיים תהליך גישור?

כאשר הצדדים מגיעים להסכמה בנוגע לפתרון אחד מבין מספר הפתרונות שהוצעו, נהוג לתת להם זמן לחשוב ולהיות שלמים עם ההחלטה. בדרך כלל נהוג לקיים פגישת סיכום לפחות יום אחרי שהוחלט על פתרון. בפגישה זו מגשר באשדוד מנסח הסכם אשר יכיל את הפתרון באופן שיהיה מוסכם על ידי שני הצדדים. לאחר מכן חותמים על ההסכם ואם מדובר על הסכם בנושא גירושין, הוא יועבר לבית המשפט כדי לקבל מעמד של פסק דין.

לפרטים נוספים מלא/י את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

דילוג לתוכן